آموزش ملیله کاغذی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
۸۹۰۰۰

آموزش ملیله کاغذی

کوییلینگ یا هنر ملیله کاغذی، دنیاییست از کاغذهای رنگی که مثل مفتول های نازک نقره و طلا در کنار هم قرار می گیرند؛ تا یکی از خلاقانه ترین هنرها را خلق کنند.
از نظر من به عنوان مربی آموزش کوییلینگ، این هنر فوق العاده برای آرامش روح و مجالی برای تفکر مفید بوده و برای هر رده سنی می تواند مناسب باشد.
گاهی اوقات قصد داریم یک کار هنری رو شروع کنیم ولی بخاطر اینکه ابزارش رو نداریم هیچ وقت شروعش نمی کنیم و یا بخاطر هزینه های سنگین اون ابزار، از انجام اون کار هنری صرف نظر می کنیم. در اولین درس این دوره به آموزش ساخت ابزار کوییلینگ می پردازیم.
سپس آموزش انواع طرح ها و ایده های گل های کوییلینگ، انواع قاب ها و انواع کارت پستال ها را داریم. همچنین طراحی و ساخت قاب خام برای کار کوییلینگ نیز را در این دوره آموزش میبینیم.

چند آموزش ابتدای این دوره ساده تر و متناسب با رده سنی کودکان طراحی شده که براحتی با این هنر آشنایی پیدا کنند.

این دوره با آموزش تصویری بیش از ۳۵ ویدئو طرح های جذابی را برای شما ارائه میکند که از ایده های این هنر می توان به زیورآلات، کارت پستال، قاب های تزیینی، نشانک کتاب و تزیین بر روی بسیاری از کاردستی ها و لوازم دیگر اشاره کرد.

اگر می خواهید کادویی که به عزیزانتان می دهید هنر دست خودتان و از نظر اقتصادی به نفعتان باشد و یا از این هنر کسب درآمد خوبی داشته باشید، یادگیری این دوره لازم و بهترین اتفاق برای شروع کار شماست.

پشتیبانی شما:
در اولین درس دوره، لینک اختصاصی گروه پشتیبانی ایتا و تلگرام برای شما فعال شده و میتوانید به سادگی سوالات خود را در ایتا و تلگرام در گروه پشتیبانی ارسال نمایید.

پس از خرید و عضویت در دوره، دسترسی همیشگی به درس های دوره خواهید داشت …

جزئیات دوره آموزشی

۲۹ درس کـامـل و

دقیق با جزئیات در

۲۳۰ دقیقه (فیلم)

این دوره ویدئویی بوده و تمام دروس با ویدئو به شما آموزش داده خواهد شد. کیفیت ویدئو ها بالا بوده و سیستم به صورت خودکار بر اساس سرعت اینترنت شما، آموزش ها را برای شما پخش خواهد کرد.

پشتیبانی دوره همراه شماست ...

در اولین درس دوره، لینک اختصاصی گروه پشتیبانی ایتا و تلگرام برای شما فعال شده و میتوانید به سادگی سوالات خود را در ایتا و تلگرام در گروه پشتیبانی ارسال نمایید.

اگر هنوز شروع نکرده اید ...

هزینه اصـلی دوره: ۱۴۵ هزارتومان
تخفیـف ویژه شما: ۸۹ هزار تومان

محتوای دوره

ممکن است شما دوست داشته باشید

در قسمت پشتیبانی منتظر نظرات شما هستیم.